четвер, 12 вересня 2019 р.

День позитивного мислення

У п'ятницю думайте ПОЗИТИВНО.


Позитивне мислення — це позитивне налаштування . Наші думки формують наше сьогодення і наше майбутнє, і саме від того, чи будуть вони позитивними чи негативними, залежить те, як ми живемо зараз і як будемо жити завтра.

У Виповзькій школі другий навчальний тиждень закінчився днем позитивного мислення. Сьогодні учні та вчителі дарували одне одному посмішки, теплі обійми і море позитиву.

Позитивне мислення - це позитивне налаштування щодо світу, до справи і до самого себе, корисна звичка, яку можна і потрібно набувати шляхом старанних тренувань. Наші думки формують наше сьогодення і наше майбутнє, і саме від того, чи будуть вони позитивними чи негативними, залежить те, як ми живемо зараз і як будемо жити завтра.


Бажаємо всій шкільній родині та жителям села Виповзки посміхатися та бути на позитиві кожного дня #positivemind



5 порад

1Припинити використовувати негативні слова.
Перестаньте говорити собі, що у вас нічого не вийде, і що ви не зможете зробити що-небудь. 

2. Дякувати.

Потрібно навчитися бути вдячним за все, що відбувалося і відбувається в житті, навіть якщо вам це зовсім не подобається. Будь-яка подія — це досвід, який робить людину сильнішою і мудрішою. 

3. «Мій ідеальний день».

Засновник позитивної психології, американський психолог Мартін Селіґман, для розвитку позитивного мислення пропонує описати в подробицях свій ідеальний день і спробувати його прожити в реальному житті. 

4. «П’ять позитивних сторін».

Це широко відома техніка, яка пропонує знайти п’ять позитивних сторін в будь-яких, навіть найжалюгідніших ситуаціях. Це навчить вас бачити нові можливості там, де інші бачать безвихідь. 

5. «Укласти мир із минулим».

Як довго можуть мучити людину події минулого? Здається, безкінечно. Живучи минулим, знову і знову занурюючись в нього, людина втрачає сьогодення і нічого не робить для майбутнього. 
Мислити позитивно —  це означає любити життя, з радістю приймати все, що воно дає, і бачити всі можливі шляхи для розвитку.

Немає коментарів:

Дописати коментар